Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
873 hodnocení
5
841x
4
15x
3
5x
2
0x
1
12x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ochotná prodavačka, poradí, snaží se vyjít vstříc
+ skvělá komunikace, když nebylo zboží skladem
+ rychlost dodání
skvělá komunikace, když nebylo zboží skladem
+ Vse naprosto v poradku doporucuji
+ Objednavala sem stuhy a ty barvy sou v realu jeste mnohem hezci nez na obrazku - takze sem rozhodne spokojena
Objednávala jsem papírenské zboží pro základní školu. Vše nám do týdne přivezl osobně pan majitel. Super služby, mohu jen doporučit.
+ Rychlé doručení !!!!
- Pozor !!!! Navíc přirážka 30 Kč, za podlimitní balné !!!! Vše se musí nějak zdůvodnit !!!!
+ Vstřícné jednání. Obchod doporučuji
Spokojenost.
+ Dobré ceny.
+ Rychlé dodání.
Nic.
+ Po objednání lze již druhý den zboží osobně vyzvednout.
Velmi rychlé vyřízení mojí objednávky, naprosto profesionální přístup
rychlé dodání
Vše super, děkuji!!
Solidní sortiment,rychlé a bezproblémové dodání
+ Široký výběr zboží
+ Rychlé dodání
- ---
Spokojenost s obchodem i kvalitou zboží, nemám co vytknout.
rychlost, ochota,
Velmi dobrá spolupráce, v pátek objednáno, v pondělí doručeno.
+ velice rychlé doručení, milé jednání
Zboží uváděné že je na skladě neměli, teprve ho objednávali a po týdnu mi volali že ho budou znovu objednávat a bude to trvat další týden.
Paní si objednala zboží které bylo jasné uvedené externí sklad. Telefonicky jsme ji upozornili, že toto zboží je od zahraničního dodavatele a dodání může trvat až 14 dní. po týdnu Paní objednávku zrušila.
Všechno proběhlo v pořádku, děkuji a doporučuji!
rychlé vyřízení objednávky a doručení
nevýhody nevidím